• EN - TR -

Kullanım Şartları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan resimler, fotoğraflar, görseller, logolar, videolar, filmler, ses dosyaları ve metin gibi materyaller Hayat Kimya Sanayi Anonim Şirketi’nin (Hayat Kimya) mülkiyetindedir. www.familia.com.tr internet sitesi içeriği ve materyaller kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, video, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri gibi tüm materyaller Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu sitedeki materyallerin hiçbiri Hayat Kimya’nın önceden yazılı izni olmadıkça kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz ve başka dile tercüme edilemez.

www.familia.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, video, resim, ses ve diğer malzemeler Hayat Kimya Sanayi Anonim Şirketi’nden önceden yazılı izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Kullanıcının, önceden yazılı izin alarak bu sitede bulunan herhangi bir materyali indirmesi veya başka bir biçimde kullanması ilgili kullanıcının sorumluluğundadır. Hayat Kimya, özellikle bu bilgilerin veri, donanım veya yazılımla ilgili olduğu durumlarda, kullanıcının uğrayabileceği zararlardan sorumlu olmayacaktır.

www.familia.com.tr sitesi, kullanıcıya genel bilgi sağlama amacına hizmet etmektedir ve bu web sitesinde yer alan bilgiler özenle derlenmiş ve dikkatli bir şekilde kontrol edilmiştir. Bununla birlikte, Hayat Kimya, bu bilgilerin doğru, güncel ve eksiksiz olması üzerine herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu bilgiler kesinlikle tıbbi veya uzman tavsiyesi verme amacına hizmet etmemekte, bu tavsiyelerin yerini almamaktadır.

Kullanıcı, bu kullanım koşullarını ve/veya herhangi bir yasal hükmü ihlal ederse, Hayat Kimya bu kullanıcının oturum alanına erişimini engelleme hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda, bu alanın bu kullanıcı tarafından kullanımına artık izin verilmez ve Hayat Kimya ilgili Kanun’lar uyarınca, özellikle kişisel hakların, ticari markaların, tasarımların, telif haklarının ve diğer fikri mülkiyet haklarının ihlali gibi yetkisiz kullanımları ve hak ihlallerini kovuşturma hakkını saklı tutar.

Bu kullanım hüküm ve koşullarında yer alan münferit hükümlerin geçersizliği, geri kalan kullanım hüküm ve koşullarının geçerliliğini etkilemeyecektir.

www.familia.com.tr internet sitesini ziyaret eden ve bu sitedeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartları’nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Hayat Kimya tarafından teknik yenilikler ve yasal değişiklikler nedeniyle, bu kullanım hüküm ve koşulları zaman zaman revize edilebilir.www.familia.com.tr sitemiz ile ilgili hak ihlallerini bize bildirmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

;